Systemy alarmowe

Proponujemy montaż nowoczesnych systemów alarmowych opartych o technologię cyfrową, sterowanych klawiaturami numerycznymi bądź drogą radiową za pomocą pilotów. Rezultatem uaktywnienia systemu może być włączenie zewnętrznych sygnalizatorów świetlno- akustycznych (mając na względzie formę systemu odstraszającego intruza), bądź podczas tzn. cichego alarmu, drogą radiową lub telefoniczną powiadomienie patroli interwencyjnych służb ochrony.

W związku z wysoką technologią użytą w ww. systemach ich działanie jest monitorowane automatycznie poprzez samokontrolę lub poprzez zewnętrzną kontrolę prowadzoną przez operatora lub bezpośrednio np. przez właściciela lokalu za pomocą systemu GSM.

Proponowane systemy zamontowane mogą być w lokalach mieszkalnych w budynkach wielorodzinnych, jak i w wersjach rozbudowanych - w domach wolnostojących lub w budynkach produkcyjno- magazynowych.

Pragniemy nadmienić, iż zamontowanie systemu alarmowego daje Państwu możliwość otrzymania zniżek w firmach ubezpieczeniowych.

Polecamy nasze usługi w zakresie montażu, serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego.

W celu przedstawienia oferty konieczna jest wizja lokalna budynku oraz uzgodnienie ze zleceniodawcą zakresu i miejscu montażu systemu.

Kontrola dostępu

Kontrola dostępu jest obecnie jednym z najczęściej wdrażanych systemów bezpieczeństwa, poza systemami alarmowymi. Za pomocą kart lub czytników zbliżeniowych umożliwia dostęp, ewidencje i nadzór nad terenami objętymi ochroną.

Zastosowanie jest wszechstronne, począwszy od otwierania furtek na tereny osiedli, drzwi do części wspólnych budynków, np. garaży, schowków, wózkowni oraz sterowania szlabanami i bramami wjazdowymi na tereny osiedla lub garaży.

Dzięki zastosowaniu rozbudowanych systemów kontroli dostępu istnieje możliwość ewidencji osób wchodzących i wychodzących z terenu chronionego, nadzorowania przebywania na tych terenach gości, jak i ekip serwisowo- transportowych obsługujących mieszkańców. Systemy kontroli dostępu ułatwiają pracę ochronie bądź portierom, dzięki czemu istnieją realne możliwości ograniczenia środków finansowych wydawanych przez wspólnotyna „obsługę” terenu chronionego.

Systemy kontroli dostępu mogą współpracować z systemami domofonowymi oraz alarmowymi, podnosząc zakres bezpieczeństwa chronionego terenu.

Polecamy nasze usługi w zakresie montażu, serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego.

Monitoring TV

Mając na względzie podniesienie bezpieczeństwa na terenach mieszkalnych budynków wielorodzinnych oraz osiedli domków jednorodzinnych proponujemy Państwu montaż systemów monitoringu TV.

W skład systemu wchodzą wysokiej jakości kolorowe kamery TV, rejestratory cyfrowe analizujące i rejestrujące sygnały z kamer oraz w zależności od potrzeb jeden lub kilka monitorów. Proponujemy kamery zewnętrzne, wewnętrzne - kopułkowe zwykłe oraz wandaloodporne a także ukryte w czujkach alarmowych p/poż lub w elementach infrastruktury.

Przeważnie systemy skonfigurowane są w sposób umożliwiający automatyczną rejestrację zdarzeń z podłączonych kamer przez okres około tygodnia, po czym dysk jest kasowany oraz nagrywany na nowo, dzięki czemu istnieje możliwość odtworzenia w dowolnej chwili sekwencji z każdej kamery w czasie do tygodnia od zaistniałego zdarzenia.

Istnieje możliwość obróbki obrazu z rejestratora poprzez system komputerowy oraz jego nagranie na płytę DVD jako film bądź wydrukowanie zdjęć z wybranych kadrów stop klatki poszczególnej kamery. Dzięki zastosowaniu kamer wysokiej rozdzielczości istnieje możliwość identyfikacji osób i pojazdów na terenie chronionym, co może być wykorzystane przez policję jako dowód w sprawie. Rozbudowane systemy monitoringu TV dają możliwość „podglądu” kamer poprzez sieć Internetową każdemu lub upoważnionemu użytkownikowi.

Pragniemy nadmienić, iż zamontowanie systemu alarmowego daje Państwu możliwość otrzymania zniżek w firmach ubezpieczeniowych.

Polecamy nasze usługi w zakresie montażu, serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego.

Montaż klimatyzacji

Biorąc pod uwagę zmieniający się klimat a za czym idzie coraz wyższą temperaturę jak występuje w ostatnich latach w Polsce w okresie letnim pragniemy zaproponować usługi w zakresie wyposażenia Państwa lokali w systemy klimatyzacji w zakresie:

  • Sprzedaż systemów klimatyzacji firmy LG (jednostka zewnętrzna, wewnętrzna, uchwyty, mocowania, orurowanie, okablowanie).
  • Montaż klimatyzacji w lokalach mieszkalnych (fizyczny montaż jednostki wewnętrznej i zewnętrznej, wykuwanie bruzd, przewiercanie ścian, sprawdzanie szczelności instalacji, dopełnianie czynnikiem, okablowanie, podłączenie, uruchamianie).

Na sprzęt i wykonaną usługę montażu wystawiamy pisemną gwarancję.

Po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami i parametrami pomieszczenia przedstawimy konkretną ofertę modeli klimatyzatorów wraz z montażem.

FIRMA

SECAL

Tadeusz Koładczyk

NIP 5222259089

adres

ul. Andersa 12 m. 46

00-201 Warszawa